Kuruluşun Başkenti Bursa'da The Academys Açılışı

2021 yılının açılışını, offline final etkinliğiyle Bursa Büyükşehir Belediyesi iş birlikteliğinde gerçekleştirecek The Academys, yılın ilk belediye destekli espor turnuvasını duyuruyor.

Gençlere ve gençliğe desteğiyle 2021’e başlayacak olan Bursa Büyükşehir Belediyesi, turnuvaların kazananlarına verilecek büyük ödüllerle de genç istihdamın büyük sektörlerinden espor sektörüne ilk adımını atmış olacak. Eğitimleri ve hizmetleriyle sektörün profesyonel genç istihdamında söz sahibi The Academys, Bursa Büyükşehir Belediyesi iş birlikteliği ile geleceğimizi şekillendirecek gençlere espor etkinliğinde kendilerini gösterme şansı sunuyor.

1 Ocak 2021 tarihinde kayıtların başlayacağı Bursa Espor Turnuvası 4 farklı oyunda oyunculara mücadelelerinde ev sahipliği yapacak. FPS türünde Zula, spor türün FIFA 21, Battle Royale türünde PUBG ve PUBG Mobile oyunlarının oynanacağı turnuvanın 11 Ocak ile 17 Ocak arasında gerçekleşmesi planlanıyor.

17 Ocak’ta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ’ın da katılımıyla gerçekleşecek büyük final canlı yayınlanacak ve oylamaları kazanan turnuva oyuncularının ödül teslim töreninde belediye başkanımızla röportajları yayına renk katacak.